VYBERTE SI NOSIČ

Disponujeme nosiči jak na tažné zařízení (kouli), tak na střechu auta.

 
MONTÁŽ I DEMONTÁŽ ZDARMA
NÍZKÉ CENY
VYČIŠTĚNÍ PŘI NÁVRÁCENÍ ZDARMA

Thule 598

Nosič kol na střechu

Jako milovníci cyklistiky jste se již určitě setkali s problémem transportu jízdního kola na větší vzdálenosti. Právě pro vás je tu tento střešní nosič kol od společnosti Thule, který na rozdíl od konkurence nabídne snadné a především rychlé a spolehlivé upevnění na střechu vašeho automobilu. Jízdní kolo se díky speciálnímu žlábku usadí do nosiče ještě před začátkem připevňování, a vy se tak můžete nerušeně věnovat montáži. I samotná montáž je díky diagonálním rychlouvolňovacím popruhům velmi snadná a rychlá. Váha kola je rozprostřena co nejrovnoměrněji po celé délce nosiče a kolo je tak nejen pevně přichyceno, ale navíc má i vyšší stabilitu a vy se nemusíte bát poškození jízdního kola ani na polních cestách.
60,- Kč/den     Vratná kauce 1500,- Kč

Thule velocompact 3

Nosič kol na tažné zařízení

Tento nosič jízdních kol se dokáže plně přizpůsobit situaci. Když je potřeba, je možné jej složit a bez problému uschovat do zavazadlového prostoru. Jakmile budete služby nosiče potřebovat, snadno, rychle a bez použití jakéhokoliv nářadí jej rozložíte a připojíte k tažnému zařízení automobilu.
Nosič je vybaven důmyslným sklápěcím systémem, který pomocí nožního pedálu skloní připojený nosič a uvolní vám tak přístup do zavazadlového prostoru, i když jsou jízdní kola již připevněna.
Nejdůležitější vlastnost kvalitního nosiče je samozřejmě spolehlivost udržení kol. Právě proto naleznete na tomto nosiči nejeden bezpečností zámek a popruh, který instalovaná kola bez problému udrží. Navíc jsou součástí balení také zámky proti odcizení, pomocí kterých uzamknete kola k nosiči a stejně tak i nosič k automobilu.
150,- Kč/den     Vratná kauce 5000,- Kč

ADAPTÉR PRO ČTVRTÉ KOLO

THULE VELOCOMPACT 4TH ADAPTER

Lehce namontovatelný adaptér pro čtvrté kolo
50,- Kč/den     Vratná kauce 1000,- Kč

Půjčovní řád.pdf